Mars Bilgisayar

25 Yıllık Tecrübe

Mars Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi, 1993 yılında kurulmuştur. Yıllar içerisinde istikrarlı büyümeyi hedef alarak, profesyonel yaklaşımı ve güçlü özkaynaklarıyla oluşturduğu “Güvenilir Kaynak” olgusuyla, 25 yıl süresince bilişim sektöründe seçkin bir yere sahip olmuştur. Emin ve güvenilir adımlarıyla büyüme prensibini kendine ilke edinmiştir.

Hizmet verdiği ofisi ve deposu kendi mülkiyeti olan Mars Bilgisayar, güçlü özkaynağının sağladığı imkanlar ile yüksek miktarlı alımlar yapmaktadır. Bu sayede  bayilerine ve kurumsal müşterilerine  fırsat ürünleri sunmaktadır. Bayileri ve kurumsal müşterileri uygun fiyatla ürün temin edebilmektedir.

Mars Bilgisayar, bilgi, tecrübe birikimi ve güvenilirliği ile tüm iş ortaklarıyla, meslek ahlakı ve hizmet kalitesini temel alarak, koruyucu ve kalıcı iş birliğini oluşturmak ve karşılıklı fayda sağlamayı amaç edinmiştir.

Mars Bilgisayar, güvenilir yaklaşımı ve sorumluluk anlayışı çerçevesinde, iş ortaklarına katma değer oluşturacak ürün yelpazesiyle, satışlarını mevcut stoğundan gerçekleştirmektedir. Sadece satış hizmetleriyle sınırlı kalmayıp, ürünlerin kalitesi, fiyatı, teslimatı, teknik desteği, garanti uygulamaları gibi satış sonrası hizmetlerinde de sorumluluk bilinci taşımaktadır.

Mars Bilgisayar, hizmet alanlarına, iş ortaklarının somut, güvenilir vadeli projelerine ve finansal kiralama (leasing) uygulamalarına destek olmayı da dahil etmiştir.

Mars Bilgisayar, karşılıklı güvene dayalı, insanı merkez alan iş anlayışı, güçlü özkaynakları ve sektöründe 25 yıl gibi ciddi bir birikim ile geleceğe çok daha emin adımlarla ilerlemektedir.

Mars Bilgisayar, gerek iş ortaklarına sunduğu memnuniyeti, gerekse bu yöndeki çalışmalarının sonucunda elde ettiği sağlam yerini korumayı ve “Güvenilir Kaynak” olmayı ilke edinmiştir.